меню

Банк Кредит Дніпро успішно пройшов оцінку незалежних експертів

06 Серпня 2021

Банк Кредит Дніпро успішно пройшов оцінку якості внутрішнього аудиту, отримавши оцінку найвищого рівня і підтвердивши повну відповідність діяльності внутрішнього аудиту міжнародним стандартам професійної практики внутрішнього аудиту і Положенню №311 НБУ.

Зовнішню оцінку якості в 2-му кварталі 2021 року провів незалежний експерт — ТОВ «КПМГ-Україна». За результатами оцінювання було зроблено висновок про те, що структура, політика, процедури, а також процеси внутрішнього аудиту Банку Кредит Дніпро відповідають індивідуальним стандартам і елементам кодексу етики в усіх суттєвих аспектах.

КПМГ-Україна також відзначила позитивний досвід і практики управління внутрішнього аудиту та визначила основні області для подальшого удосконалення його діяльності. Робота внутрішнього аудиту в Банку сприяє оптимізації його бізнес-процесів і підвищенню ефективності процесів управління ризиками, контролю та корпоративного управління.

Повна відповідність внутрішнього аудиту міжнародним стандартам підтверджує репутацію Банку Кредит Дніпро як фінансової установи, що забезпечує високий рівень надійності.

Нагадаємо, що Банк Кредит Дніпро отримав підтвердження кредитного рейтингу РА IBI-Rating на рівні uaAA зі зміною прогнозу рейтингу з «в розвитку» на «позитивний», а також увійшов до ТОП-15 банків рейтингу «50 провідних банків України 2021», згідно з дослідженням ІА FINCLUB, поліпшивши свої позиції в рейтингу, піднявшись на 2 сходинки порівняно з результатами минулого року.

Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів (на 01.07.2021 р.) та, відповідно до класифікації Національного банку України, знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Банк Кредит Дніпро — у ТОП-10 банків-торговців держоблігаціями ПФТС, а також — у ТОП-20 банків на валютному ринку за результатами першого півріччя 2021 р. Станом на 01.07.2021 р. статутний капітал Банку складає 3 587 млн ​​грн., прибуток за 1-е півріччя 2021 року — 677,3 млн грн.

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності