меню

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих депозитних програм для бізнесу

19 Листопада 2019

Банк Кредит Дніпро пропонує одні з найкращих умов розміщення бізнес-вкладів у гривні терміном на 9 місяців серед найбільших українських банків згідно з результатами дослідження порталу Prostobiz.ua компанії «Простобанк Консалтинг», проведеного в листопаді 2019 року.

При складанні рейтингу найкращих депозитних пропозицій для корпоративних клієнтів було розглянуто умови 184 програм розміщення коштів на банківських депозитах із різними схемами виплати відсотків, можливостями поповнення і часткового зняття коштів. Для порівняння було відібрано по одній найкращій пропозиції від кожного з 33 найбільших українських банків-учасників дослідження.

«Наш банк 26 років є надійним фінансовим партнером для українського бізнесу, пропонуючи клієнтам продуктові пропозиції, максимально адаптовані під їхні потреби, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління – директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наші ощадні продукти передбачають можливість розміщення коштів на поточних рахунках або на терміни від тижня до півтора років з оптимальною ринковою прибутковістю, що дозволяє нашим клієнтам здійснювати фінансове планування своєї бізнес-діяльності максимально ефективно. Гнучкий підхід, професіоналізм менеджерів, висока швидкість і технологічність обслуговування – додаткові конкурентні переваги наших депозитних програм, які цілком справедливо цінують клієнти».

Докладніше ознайомитися з депозитними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для корпоративних клієнтів можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності