меню

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

29 Листопада 2019

Банк Кредит Дніпро посів друге місце у листопадовому рейтингу «ТОП кращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 33 найбільших фінустанов України.

При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств малого та середнього бізнесу і приватних підприємців до уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку, а також в інші фінустанови на паперовому носії та через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

«Наша лінійка пакетів із розрахунково-касового обслуговування клієнтів сегменту малого і середнього бізнесу побудована за принципом «Раз. Два. Просто.», надаючи можливість кожному клієнту обрати тарифний пакет із набором сервісів, що максимально адаптовані під конкретну специфіку господарської діяльності, – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – До уваги беремо галузеві особливості діяльності аграріїв, ритейлерів або IТ-фахівців, ведення клієнтом зовнішньоекономічної діяльності та його потребу в валютообмінних операціях, щомісячні обсяги грошових оборотів і кількість операцій по рахунку. Такий комплексний підхід забезпечує прийняття оптимального рішення при виборі пакетної продуктової пропозиції і довгострокову взаємовигідну співпрацю з банком».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети залежно від оборотів і бізнес-активності компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які проводять невелику кількість платежів на місяць і не здійснюють операції з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно й помірно користуються такими видами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «БІЗНЕС» орієнтований на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Також у лінійці представлено цільові бізнес-пакети для агровиробників та IТ-підприємців, умови яких максимально адаптовані під специфіку їхньої галузевої діяльності. До кожного клієнта застосовано індивідуальний підхід із можливістю отримання ще більш вигідних тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, яка дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів із поточного рахунку клієнта, а також усуває необхідність конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Докладніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна на сайті фінустанови у розділі «Розрахунково-касове обслуговування бізнесу».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності