меню

Банк Кредит Дніпро увійшов до трійки лідерів червневого рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

18 Червня 2020

Банк Кредит Дніпро увійшов до трійки лідерів червневого рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 23 найбільших фінустанов України. При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств малого та середнього бізнесу, а також підприємців було розглянуто 122 продуктові пропозиції й відібрано по одній найкращій програмі від кожного банку. До уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

«У період дії карантину клієнти малого та середнього бізнесу активізували використання дистанційних каналів обслуговування, зокрема систему « Клієнт-Банк», – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – За допомогою цього сервісу наші клієнти здійснюють платежі в національній та іноземній валюті, контролюють і керують своїми рахунками, формують виписки. Ми ведемо постійну роботу з поліпшення сервісу, додаючи нові послуги. Серед останніх нововведень варто вказати на формування заявок на купівлю/продаж валюти і платіжних доручень в іноземній валюті, онлайн-кредитування, розміщення вільних коштів на вклади. Дистанційне обслуговування зручне й вигідне клієнтам, водночас воно дозволяє банку знизити собівартість послуг. Ця опція доступна у всіх пакетних пропозиціях РКО, з яких клієнт може обрати оптимальну конфігурацію під свою галузеву специфіку й обсяги діяльності».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети залежно від оборотів і бізнес-активності компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які здійснюють невелику кількість платежів на місяць і не працюють з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно і помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «БІЗНЕС» орієнтований на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Також у лінійці представлено цільові бізнес-пакети для агровиробників та IТ-підприємців, умови яких максимально адаптовані під специфіку їхньої галузевої діяльності. До кожного клієнта застосовано індивідуальний підхід із можливістю отримання ще більш вигідних тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, яка дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів із поточного рахунку клієнта, а також усуває необхідність конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Докладніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна на сайті у розділі «Розрахунково-касове обслуговування бізнесу».

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності