меню

Банк Кредит Дніпро увійшов до трійки лідерів липневого рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

16 Липня 2020

Банк Кредит Дніпро увійшов до трійки лідерів липневого рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 23 найбільших фінустанов України. При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств малого та середнього бізнесу, а також підприємців було розглянуто 132 продуктових пропозиції й відібрано по одній найкращій програмі від кожного банку. До уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

«Карантин став каталізатором ще активнішого переходу наших клієнтів у диджитал-канали обслуговування, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наша система «Клієнт-Банк» надає клієнтам малого та середнього бізнесу можливість користуватися більшістю банківських сервісів дистанційно – технологічно, безпечно і вигідно, адже собівартість послуг для банку в цьому випадку нижча. Ми пропонуємо опцію віддаленого обслуговування у всіх пакетних пропозиціях РКО, що є їх безумовною конкурентною перевагою поряд з оптимальними тарифами і високою якістю сервісу».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети залежно від оборотів і бізнес-активності компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які здійснюють невелику кількість платежів на місяць і не працюють з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно і помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «Бізнес» орієнтований на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Також у лінійці представлено цільові бізнес-пакети для агровиробників та IТ-підприємців, умови яких максимально адаптовані під специфіку їхньої галузевої діяльності. До кожного клієнта застосовано індивідуальний підхід із можливістю отримання ще більш вигідних тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, яка дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів із поточного рахунку клієнта, а також усуває необхідність конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Докладніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна на сайті у розділі «Розрахунково-касове обслуговування бізнесу».

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності