меню

Банк Кредит Дніпро увійшов у ТОП-15 надійних банків – журнал «Деньги.ua»

25 Лютого 2021

Банк Кредит Дніпро увійшов до переліку найнадійніших банків за версією журналу «Деньги.ua». Банк посів 14 сходинку в групі великих роздрібних банків.

Визначення переможців відбувалося за такими показниками як: надійність (репутація) акціонера, співвідношення коштів фізичних осіб та власного капіталу, вчасним поверненням вкладів та розміром ставки залучення вкладів на 3 місяці.

Рейтинг «Надійності українських банків 2021» було оприлюднено в лютневому номері журналу та на сайті.  Він підготовлений на основі звітності банків на 01.01.2021, яка опублікована Нацбанком на його сайті.

Банк Кредит Дніпро - український комерційний банк, бенефіціар - Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine у 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент і ін.

Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.01.2021 активи банку становлять 13 028 млн грн, статутний капітал –  3 587 млн ​​грн.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності