меню

Банк Кредит Дніпро увійшов в ТОП-10 найнадійніших роздрібних банків за версією «Фокус»

15 Березня 2021

Банк Кредит Дніпро посів сьому сходинку в рейтингу найнадійніших роздрібних банків України згідно з дослідженням журнала «Фокус». Всього рейтинг містить 25 фінансових установ, які входять до числа найбільших банків країни.
До рейтингу включили банки з чистими активами понад 5 млрд грн (на 1.01.2021) та портфелем депозитних вкладень фізосіб на початок січня 2021 року не менше 1,2 млрд грн. Підрахунок підсумкового балу йшов на основі пʼяти показників з ваговими коефіцієнтами. Дані для показників було взято зі звітності банків на сайті НБУ ("Згруповані Балансові Залишки" на 1.01.2021).

В цілому для дослідження використовувалися такі основні показники: репутація власників банку, частка власного капіталу у залучених коштах, коефіцієнт мультиплікатора капіталу, частка власного капіталу в активах та частка депозитів в сумарних зобовʼязаннях.

Більше про дослідження можна дізнатися на сайті «Фокус»: https://focus.ua/uk/ratings/476702-rejting-nadezhnosti-ukrainskih-bankov-2021-osnovnye-riski-i-novye-vozmozhnosti

Банк Кредит Дніпро - український комерційний банк, бенефіціар - Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine у 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент і ін.

Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.03.2021 активи банку становлять 11 917 млн грн, статутний капітал – 3 587 млн ​​грн.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності