меню

Банк Кредит Дніпро в лютому 2019 року збільшив портфель коштів фізичних осіб у гривні на 33,5 млн грн

06 Березня 2019

Банк Кредит Дніпро в лютому 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 33,5 млн грн – до 1,97 млрд грн, зокрема й портфель строкових депозитів – на 9,6 млн грн, обсяг коштів на поточних і карткових рахунках – на 23,9 млн грн. Із початку року портфель строкових депозитів у гривні збільшився на 44 млн грн, найкращу динаміку продемонстрували вклади, розміщені на 7 місяців, – їх обсяг зріс на 50 млн грн. Строкові депозити формують 76% портфеля коштів фізичних осіб, із них майже 80% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Істотно вища прибутковість депозитів у національній валюті на тлі макроекономічної й курсової стабільності все більше мотивують вкладників віддавати перевагу гривні як інструменту банківських заощаджень, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наш банк гарантує до 18,5% річних за строковими вкладами в гривні, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Максимальна прибутковість депозитів на великі терміни не випадкова: нам потрібні стійкі ресурси для кредитування населення та бізнесу як необхідної умови стабільного зростання економіки».

Банк пропонує оформити депозит терміном від 30 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні й 0,2% – у валюті. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети та фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації. До депозиту безкоштовно відкривається картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності