меню

Банк Кредит Дніпро в серпні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 31 млн грн

09 Вересня 2019

Банк Кредит Дніпро в серпні 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 31 млн грн – до 1,94 млрд грн. Найкращу динаміку продемонстрували строкові вклади на 3, 6 і 12 місяців, а також портфель поточних і карткових рахунків у національній валюті. Загальний роздрібний портфель фінустанови перевищує 3,4 млрд грн. Строкові депозити формують понад 70% портфеля коштів фізосіб, із них близько 70% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Наша цінова політика у сфері залучень мотивує клієнтів розміщувати вільні кошти в національній валюті на тривалі терміни, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Оформивши депозит на термін від 6 місяців через систему інтернет-банкінгу, вкладник отримає до 17,75% річного доходу, що з запасом перекриває рівень інфляції й, безумовно, є хорошим прикладом прагматичного фінансового планування».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на терміни від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні й 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети та фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності