меню

Банк Кредит Дніпро відкрив інформаційно-консультаційні центри у Рівному та Хмельницькому

12 Липня 2021

Банк Кредит Дніпро відкрив на початку липня два інформаційно-консультаційні центри (ІКЦ) в західних областях України. Нові ІКЦ вже щоденно — з 9.00 до 20.00 — надають послуги клієнтам в Рівному на вул. Гагаріна, 16 (ТЦ «Чайка») та Хмельницькому на вул. Кам'янецькій, 17 (ТЦ «Квартал»).
Зараз в інформаційно-консультаційних центрах клієнти можуть оформити кеш-кредити і кредитні картки. Фахівці на місцях готові надати всю необхідну інформацію про ці продукти. У найближчих планах — розширення спектру банківських послуг та сервісів.

Відкриття нових інформаційно-консультаційних центрів відбувається в рамках стратегії розширення мережі в містах, де відсутні відділення банку і є потенціал для розвитку фінустанови.

З адресами і режимом роботи усіх ІКЦ та відділень Банку можна ознайомитися тут: https://creditdnepr.com.ua/map

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (ТОП-10 Forbes Ukraine в 2020 р), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент та ін.
Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом.
 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності