меню

Банк Кредит Дніпро відкрив інформаційно-консультаційний центр в Тернополі

06 Серпня 2021

Банк Кредит Дніпро відкрив ще один інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) в західній Україні — в Тернополі. Новий ІКЦ працює щодня у ТЦ Novus ( вул. Перля, 3) з 9.00 до 20.00.

В інформаційно-консультаційних центрах клієнти можуть оформити кеш-кредити і кредитні картки. Фахівці на місцях готові надати всю необхідну інформацію про ці продукти. У найближчих планах — розширення спектру банківських послуг та сервісів.

Відкриття нових інформаційно-консультаційних центрів відбувається в рамках стратегії розширення мережі в містах, де відсутні відділення банку і є потенціал для розвитку фінустанови.

З адресами і режимом роботи усіх ІКЦ та відділень Банку можна ознайомитися тут: https://creditdnepr.com.ua/map

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (ТОП-10 Forbes Ukraine в 2020 р), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент та ін.

Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності