меню

Банк Кредит Дніпро відкрив кредитну лінію аграрній групі AIK GROUP на 15 млн грн

19 Квітня 2017

Банк Кредит Дніпро й аграрна група AIK GROUP підписали угоду про відкриття кредитної лінії на суму 15 млн грн під проведення посівної кампанії на нових землях групи. Отримувачем кредиту стане одне з підприємств групи в Тернопільській області – ТОВ «Бриковське».

«Ми продовжуємо нарощувати інвестиції в агробізнес, і, безумовно, співпраця з компаніями, які зарекомендували себе як відповідальні партнери, ефективні учасники ринку, для нас пріоритетна, – каже Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні ми створюємо програми ефективного і підйомного фінансування українського АПК, роблячи свій внесок у підтримку однієї з основних галузей української економіки. Так, у банку діють програми кредитування повного виробничого циклу, цільові партнерські кредитні програми та безресурсні інструменти фінансування. Цього року в наших планах наростити кредитний портфель агровиробників до понад 200 млн грн».

Банкір підкреслив, що всі кредитні програми у Банку Кредит Дніпро адаптовані не просто під галузеву специфіку, а й індивідуально під кожен конкретний бізнес – фахівці фінустанови підбирають найбільш вигідні та оптимальні умови залежно від потреб і можливостей клієнта.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності