меню

Банк Кредит Дніпро відкрив кредитну лінію на 60 млн грн аграрній групі «АІК Груп»

18 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро і група аграрних компаній «АІК Груп» підписали угоду про відкриття кредитної лінії на суму 60 млн грн. Кошти будуть спрямовані на проведення посівної кампанії та придбання сільськогосподарської техніки. Одержувачами кредитних коштів стануть підприємства групи у Вінницькій і Житомирській областях.

«АІК Груп» – аграрна група з земельним банком понад 14 тис. га, присутня у Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях, яка має елеваторні потужності з можливістю одноразового зберігання 40 тис. тонн, а також володіє торговельною компанією, яка здійснює діяльність на внутрішньому і міжнародних ринках, – сказав Ігор Куценко, голова наглядової ради «АІК Груп». – Ми регулярно залучаємо фінансові ресурси для динамічного розвитку, успішного ведення і модернізації бізнесу і підтверджуємо репутацію надійного відповідального партнера банку, який своєчасно і в повному обсязі виконує всі свої зобов’язання».

«Наш банк нарощує інвестиції в агробізнес, розглядаючи його пріоритетним вектором кредитної стратегії та фокусуючись на співпраці з компаніями, які зарекомендували себе ефективними учасниками ринку й сумлінними партнерами, – підкреслив Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні ми пропонуємо аграріям вигідні програми кредитування повного виробничого циклу, цільові партнерські кредитні програми, безресурсні інструменти фінансування. Плануємо цього року подвоїти кредитний портфель агровиробників, роблячи свій внесок у підтримку однієї з основних галузей української економіки».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності