меню

Банк Кредит Дніпро відкрив у Луцьку відділення нового дизайн-формату

27 Червня 2023

27 червня 2023 року Банк Кредит Дніпро відкрив універсальне відділення у м. Луцьку, що наразі розташоване на просп. Волі, 14. Це перше відділення банку на Волині, яке одночасно є і першим відкритим відділенням  у новому дизайн-форматі, що інтегрує традиційні українські мотиви в сучасний дизайн-проєкт.

«Ми поступово реалізуємо стратегію розширення присутності Банку на заході України. І саме    напередодні 30-річчя Банку Кредит Дніпро був заданий старт роботи нашої  команди в Луцьку, — розповідає Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. —  У планах банку — подальший розвиток мережі та створення відділень нового формату, які надають можливість не тільки отримати фінансові послуги, а й відчути автентичну атмосферу всієї Волині, яку ми відобразили у нашому відділенні. Ми змінюємось, адаптуємось, стаємо кращими для наших клієнтів»,  — резюмує Сергій Панов.

Команда відділення у Луцьку працює для усіх клієнтів, надаючи високий рівень сервісу: 

оформлення продуктів та вирішення питань фізичних осіб. Наразі Банк Кредит Дніпро активно кредитує українців  та надає привабливі ставки за депозитами, тож нашим клієнти зможуть отримати все необхідні послуги у новому відділенні; 

обслуговування бізнесу. Ми підтримуємо український бізнес та продовжуємо надавати фінансування для поточних потреб та  інвест-проєктів. У відділенні на підприємців чекатиме менеджер з питань розвитку бізнесу та зручна кімната для переговорів і підписання угод;

підзарядки пристроїв. Зважаючи на обставини сьогодення, зона відпочинку відділення обладнана  зарядними станціями, якими можна легко скористатися за необхідністю. 

Дизайн нового відділення — це острівець українського мистецтва. Він виконаний у співпраці з українською художницею Ольгою Гайдамакою. Ми оцифрували дві картини мисткині, присвячені українській самобутності козаків та Замку Любарта, створили з них художні панно та розмістили на стінах відділення.

Детальна інформація про роботу відділень банку ТУТ

Ольга Гайдамака — українська художниця, яка працює у техніці олійного живопису. Ольга —  лауреатка Міжнародної мистецької премії імені Архипа Куїнджі за 2023 рік. Роботи Ольги Гайдамаки знаходяться в приватних колекціях не лише України, а й Канади та США.

Банк Кредит Дніпро входить у ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України відноситься до групи банків з приватним капіталом. За результатами діяльності в 1-му кварталі 2023 року Банк Кредит Дніпро продемонстрував прибуток у розмірі 217,3 млн грн. Станом на 01.04.2023 року активи Банку склали 19 654,3 млн грн. Кредитний портфель — 4 054,7 млн грн, портфель коштів клієнтів досяг 17 145,9 млн грн. Регулятивний капітал —1 682,4 млн грн.

Банк Кредит Дніпро — 30 років  фінансової підтримки.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності