меню

Банк Кредит Дніпро відкриває валютний консалтинг для бізнес-клієнтів, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність

20 Березня 2017

Банк Кредит Дніпро розширює перелік послуг для бізнес-клієнтів, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Тепер у клієнтів, які здійснюють операції на Forex, є можливість у телефонному режимі або по e-mail отримати експертну консультацію щодо здійснення валютообмінних операцій. Фахівці банку дадуть відповіді на запитання про валютне законодавство за новими контрактами або кредитами від нерезидентів, проконсультують щодо договірної бази.

«Послуги з підтримки проведення зовнішньоекономічної діяльності бізнес-клієнтів – серед пріоритетів у частині розвитку сервісних моделей нашого банку. І ми продовжуємо працювати над поліпшенням, модернізацією процедур, щоб максимально спростити і зробити зрозумілими й комфортними усі процеси для клієнта, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Тепер якісну експертизу компетентного фахівця валютного контролю можуть отримувати всі бажаючі. Наприклад, сервіс буде особливо корисним для клієнтів, які тільки починають свою зовнішньоекономічну діяльність. Наші експерти допоможуть в оформленні контрактів, здійснять перевірку і попередній аналіз документів ЗЕД – валютних контрактів, проектів кредитів від нерезидентів та ін. Крім того, співробітники валютного контролю здійснюють моніторинг термінів розрахунків за експортно-імпортними операціями і заздалегідь попереджають клієнтів про настання кінцевої дати».

Також у бізнес-клієнтів тепер немає необхідності витрачати час на відвідування відділення банку для того, щоб здійснювати експортно-імпортні операції. Усі документи – контракти, рахунки, інвойси, засвідчені цифровим підписом, – можна надсилати, використовуючи систему Клієнт-Банк.

Зазначимо, що консультацію щодо ведення зовнішньоекономічної діяльності клієнти можуть отримати, зателефонувавши на спеціально відведену для цього лінію за номером 0800507708. Кожен запит обробляється індивідуально персональним експертом.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності