меню

Банк Кредит Дніпро відсудив АЗС і нафтобазу в ТОВ «Енергетичні технології», що входить у групу компаній «Запоріжоілгруп»

28 Вересня 2017

Згідно з рішеннями Господарського суду Запорізької області від 01.03.2017 р., Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14.06.17 р., Вищого господарського суду від 19.09.2017 р. у справі №908/1395/16 ПАТ «Банк Кредит Дніпро» сталв власником частини активів компанії ТОВ «Енергетичні технології», зокрема АЗС і нафтобази, розташованих у Запорізькій області.

Ця справа належить до низки судових позовів, поданих Банком Кредит Дніпро щодо групи компаній «Запоріжоілгруп», до складу якої, крім ТОВ «Енергетичні технології», входять низка інших юридичних осіб, які є власниками АЗС, нафтобаз, обладнання лабораторії, а також ТОВ «Торговий дім «Запоріжоілгруп».

Ці компанії з 2015 року повністю припинили обслуговування кредитів, виданих Банком Кредит Дніпро в період з 2011 до 2013 рр., і на цей момент заборгованість компаній перед фінустановою перевищує 90 млн грн. У зв’язку з ніж цим, а також з огляду на повну неготовність керівництва і власників компаній уживати заходів щодо врегулювання наявного боргу, банк був змушений подати позови про стягнення заборгованості, зокрема й про звернення стягнень на предмети застави: дві нафтобази, обладнання, призначене для дослідження нафтопродуктів, кілька АЗС, спеціалізований транспорт, СТО.

Також у судах розглядається справа про стягнення заборгованості з фізичної особи, яка виступає фінансовим поручителем щодо всіх кредитів компаній групи в ПАТ «Банк Кредит Дніпро».

Нагадаємо, що Банк Кредит Дніпро планомірно діє відповідно до затвердженої стратегії щодо роботи з проблемними позичальниками. Фінустанова йде назустріч тим позичальникам, які йдуть на переговори з банком, можуть підтвердити тимчасовий характер неплатоспроможності бізнесу, а також погоджуються на реструктуризацію кредиту. У тих випадках, коли позичальник не налаштований на конструктивний діалог і намагається будь-якими шляхами уникнути прийнятих на себе зобов’язань і не повертати борги, банк змушений займати жорстку позицію і вирішувати проблему в юридичній площині з усіма наслідками, що випливають для позичальника, – не тільки в Україні, але і в інших країнах, де можуть бути зареєстровані його компанії або майно. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності