меню

Банк Кредит Дніпро вітає вересневого переможця акції «Гроші на авто»

23 Вересня 2019

Банк Кредит Дніпро провів черговий розіграш призової суми у рамках акції «Гроші на авто»: за допомогою сервісу Random.org було визначеного другого щасливого володаря 300 тис. грн. Ним стала мешканка Київської області Лариса Плахотнік, що оформила в серпні кредит готівкою.

«Мудра фортуна знову віддала перевагу представниці прекрасної статі, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Впевнені, що такий вагомий бонус до оформлених кредитів готівкою дасть змогу нашим переможницям не лише втілити в життя накреслені фінансові плани, а й реалізувати найзаповітніші мрії. З огляду на високий інтерес клієнтів до акції ми пролонгували терміни її дії до кінця жовтня. Це означає, що попереду ще два розіграші головних грошових призів, а також гарантовані приємні бонуси для кожного учасника».

Для участі в акції варто оформити кредит готівкою на суму від 25 до 75 тис. грн на термін 24, 36, 48 або 60 місяців. Діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит зручним для себе способом: заповнивши форму на сайті банку, зателефонувавши в інфоцентр або звернувшись до будь-якого відділення фінустанови. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Найбільш зручний термін кредитування клієнт обирає самостійно, більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Попереднє рішення і розрахунок платежів клієнт отримує по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Прості та зрозумілі умови оформлення адаптовано для різного рівня доходів позичальників. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення: у системі інтернет-банкінгу FreeBank і через термінали банку, шляхом перерахування коштів з картки будь-якого банку України (р2р-платежі), за допомогою кіосків самообслуговування EasyPay, iBox. Передбачено можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Варто також звернути увагу на те, що з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», під час дії якої – до 31 жовтня 2019 року – клієнтам пропонують річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності