меню

Банк Кредит Дніпро визнано одним із найкращих банків у сегменті МСБ

20 Лютого 2018

Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-10 банків у сегменті обслуговування підприємств малого і середнього бізнесу за оцінкою авторитетного ділового тижневика «Бизнес». Коментуючи результати рейтингу, експерти видання вказали на зростаючий рівень уваги з боку банківського сектора до малого і середнього бізнесу як драйвера відновлення і зростання української економіки: «Треба брати до уваги, що конкуренція триває одразу в багатьох напрямах. Менші за масштабом банки часто можуть краще оцінити потреби й запити конкретної категорії підприємців, застосувати гнучкіший підхід до оцінки бізнесу й розробки кредитних пропозицій… Отже, масштабність банку та наявність у нього великої регіональної мережі, що покриває усю територію України, не є запорукою безумовного лідерства в сегменті МСБ».

Банк Кредит Дніпро пропонує низку продуктів, які сьогодні є найбільш затребуваними саме цільовим сегментом МСБ: усвідомлюючи велику потребу малих та середніх підприємств в кредитуванні, фінустанова за три дні видає беззаставну «швидку фінансову допомогу» – овердрафт обсягом до 1 млн грн терміном до одного року з автопролонгацією і можливістю безперервного використання протягом 60 днів. У новому та перспективному напрямі документарних операцій банк пропонує непокриті банківські гарантії на суму до 1 млн грн компаніям, що беруть участь у тендерах, надаючи їм можливість не виводити власні кошти з обігу. До послуг клієнтів, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, – оптимальні Forex-курси, валютний консалтинг та індивідуальний супровід угод дилерами банку.
«Оперативність, гнучкість, напрацьований високий рівень експертизи, індивідуальний підхід, а також зрозумілі та максимально адаптовані під клієнта продукти і сервіси, що відповідають бізнес-концепції «Раз. Два. Просто» – наші точки диференціювання від конкурентів на пріоритетному ринку МСБ, – каже Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Ми маємо амбіційні плани на 2018 рік із нарощування клієнтської бази і кредитного портфеля за рахунок оптимізації продуктових пропозицій, спрощення банківських процесів, упровадження оновленої системи Клієнт-Банк і мобільного додатку, підвищення професійних якостей галузевих менеджерів, розширення партнерських програм і каналів дистрибуції».

Детальніше ознайомитися з продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для підприємств малого та середнього бізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності