меню

Банк Кредит Дніпро взяв участь в еко-акції Фонду гарантування вкладів «Вклад, що гарантує майбутнє»

14 Вересня 2021

Банк Кредит Дніпро взяв участь в екологічній ініціативі Фонду гарантування вкладів «Вклад, що гарантує майбутнє», приуроченій 23-річчю заснування ФГВФО.

10 вересня Фонд, разом з банками-учасниками ринку, висадив 23 дерева в Альпійському саду Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка у Києві. Директор-розпорядник Світлана Рекрут відзначила, що від партнерства Фонду з банківськики установами залежить стабільність усієї фінансової системи країни. «Ростуть дерева — ростуть гарантовані суми вкладів. Ми сподіваємося, що скоро ця сума досягне 400 тисяч гривень», — додала Світлана Рекрут.

«Банк Кредит Дніпро радий приєднатися до ініціативи ФГВФО. Нам довіряють свої кошти сотні тисяч українців і ми зобов'язані залишатися тихою гаванню для заощаджень клієнтів. Ми дивимося в майбутнє, прогнозуємо його і активно і працюємо над створенням системи раннього реагування й запобігання кризам — як фінансовим і економічним, так і екологічним», — прокоментував Сергій Панов, голова правління Банку Кредит Дніпро.

Нагадаємо, РА IBI-Rating присвоїло рейтинг надійності банківських вкладів Банку Кредит Дніпро на рівні «5», що означає «відмінну надійність». Станом на 01.09.21 р. портфель коштів фізичних осіб складає 3 283 млн грн, загальний портфель коштів клієнтів на 01.09.21 р. — 9 721 млн грн, що на 20% вище показника ресурсів клієнтів банку станом на 01.09.20 р.

Банк Кредит Дніпро — член Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2 вересня 1999 року і входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів (на 01.09.2021 р). Відповідно до класифікації Національного банку України, знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.09.2021 р. статутний капітал Банку складає 3 587 млн ​​грн.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності