меню

Банк Кредит Дніпро з початку року потроїв роздрібний портфель кредитів готівкою

08 Листопада 2018

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився у 2,96 раза, досягши за підсумками жовтня 284 млн грн. Прості та вигідні умови забезпечують стабільне зростання популярності кредитних пропозицій: банк надає можливість отримати на будь-які цілі без застави та поруки до 300 тисяч гривень терміном 12, 24, 36, 48 або 60 місяців, на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Для оформлення кредиту потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 50 тисяч гривень не потрібна. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

«Українці все частіше розглядають кредит як зручний інструмент вирішення своїх фінансових завдань, чи то велика покупка або ремонт, подорож або сімейне торжество, оплата навчання або непередбачених витрат, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Сегмент роздрібних споживчих кредитів закономірно є драйвером зростання кредитного портфеля банківського сектора. Ми ростемо швидше за ринок завдяки вдалому поєднанню простоти і вигідних умов кредитних пропозицій, високій швидкості та якості обслуговування, ефективним маркетинговим рішенням. Так, понад 550 клієнтів, які оформили кеш-кредити в жовтні у рамках акції «Телевізор за кредит», отримали в якості корисного і приємного бонусу сучасні телевізори, а банк збільшив кредитний портфель на 23 млн грн.

Банкір нагадав, що за умовами акції «Телевізор за кредит» кожен клієнт, який оформив кредит готівкою на суму від 30 до 50 тис. грн до 31 грудня 2018 року, гарантовано отримає у подарунок від фінустанови телевізор із діагоналлю 32 дюйми.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності