меню

Банк Кредит Дніпро з початку року збільшив портфель коштів фізичних осіб на 250 млн грн

11 Грудня 2018

Банк Кредит Дніпро у листопаді 2018 року збільшив портфель строкових депозитів фізичних осіб у гривні на 22 млн грн, із початку року – на 172 млн грн. Усього в 2018 році обсяг коштів, які вкладники довірили фінустанові, зріс на 250 млн грн – до 4,1 млрд грн. Строкові депозити формують 74% портфеля коштів фізичних осіб, при цьому 88% вкладів розміщено терміном від півроку і вище.

«Депозитні пропозиції Банку Кредит Дніпро вигідні за прибутковістю й універсальні за термінами розміщення, що дозволяє клієнтам проводити фінансове планування максимально відповідно до своїх потреб і пріоритетів, – розповів Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Процентна ставка за строковими вкладами становить до 17,5% річних у гривні, до 5,7% річних у доларах США та до 3,7% річних у євро, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Із початку року питома вага коштів у гривні, з урахуванням поточних і карткових рахунків, зросла з 47 до майже 60%. Це хороший ресурс для ще більш активного розвитку програм кредитування реального сектора економіки і населення».

Банк пропонує оформити депозит терміном від 30 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% у валюті. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої запити та фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації. До депозиту безкоштовно відкривається картковий пакет «Безліміт Classic», куди входить поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності