меню

Банк Кредит Дніпро з початку року збільшив портфель строкових вкладів фізичних осіб у гривні на 150 млн грн

14 Листопада 2018

Банк Кредит Дніпро у жовтні 2018 року збільшив портфель строкових депозитів фізичних осіб у гривні на 23 млн грн, із початку року – на 150 млн грн. Усього в 2018 році обсяг коштів, які вкладники довірили фінустанові, зріс більше ніж на 300 млн грн – до 4,1 млрд грн. Строкові депозити формують 73% портфеля, при цьому 87% вкладів розміщені на терміни від півроку і більше.

«Наші депозитні продукти поєднують у собі універсальну лінійку термінів розміщення, гнучкість в управлінні коштами і привабливі ставки, – розповів Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Прибутковість строкових вкладів до 17,5% річних у гривні, до 5,7% річних у доларах США та до 3,7% річних у євро сьогодні – одна з найкращих пропозицій на ринку. У жовтні рекордними у позитивній динаміці знову стали вклади в гривні на ексклюзивні терміни 4 і 7 місяців. Зростання гривневих ресурсів створює базу для активізації споживчого кредитування і фінансування реального сектора економіки – необхідної умови економічного зростання».

Банк пропонує оформити депозит терміном від 30 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки у гривні і 0,2% у валюті. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації. До депозиту безкоштовно відкривається картковий пакет «Безліміт Classic», куди входить поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності