меню

Банк Кредит Дніпро за 7 місяців 2018 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів на 180 млн грн

21 Серпня 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує роздрібним клієнтам зручну лінійку депозитних пропозицій, вигідні умови розміщення коштів і високий рівень сервісу. В результаті депозитний портфель фізичних осіб з урахуванням поточних і карткових рахунків збільшився з початку року на 180 млн грн – до 3,98 млрд грн. Строкові депозити формують понад 70% портфеля, при цьому 85% вкладів розміщено на термін від півроку і вище.

«Із початку року наш гривневий портфель строкових депозитів збільшився більше ніж на 100 млн грн. Це суттєвий ресурс для кредитування бізнесу і населення, – підкреслив Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Найкращу динаміку залучень закономірно показують строкові вклади у гривні. На сьогодні це найприбутковіший інструмент заощаджень і захисту коштів від інфляції. Наша ексклюзивна пропозиція розміщення коштів у національній валюті на сім місяців із максимальною прибутковістю до 16,5% річних користується особливою популярністю у вкладників: за три місяці обсяг цього вкладу перевищив 319 млн грн, а його питома вага у портфелі сягнула 25%, наздогнавши традиційно популярні 6-місячні внески. Більше третини депозитів розміщено на термін 12 місяців».

Банк пропонує оформити депозит терміном від 30 до 450 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки у гривні. Мінімальна сума вкладу становить 25 тис. грн при оформленні у відділенні й усього лише 500 грн при оформленні через FreeBank. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну дії депозиту – на вибір клієнта. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності