меню

Банк Кредит Дніпро за літо збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів на 315 млн грн

10 Вересня 2018

Банк Кредит Дніпро у серпні збільшив депозитний портфель фізичних осіб з урахуванням поточних і карткових рахунків на 104 млн грн завдяки зручній лінійці депозитних пропозицій, вигідним умовами розміщення коштів і високому рівню сервісу. З початку року обсяг коштів, які вкладники довірили фінустанові, зріс на 283 млн грн – до 4,1 млрд грн. Строкові депозити формують понад 70% портфеля, при цьому 86% вкладів розміщено на терміни від півроку і більше.

«Незважаючи на традиційний період літнього затишшя на ринку депозитів, ми задоволені динамікою залучень: за літні місяці портфель коштів роздрібних клієнтів зріс на 315 млн грн, лише за серпень він додав понад 100 млн грн, – підкреслив Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Окремо хотілося звернути увагу на популярність у вкладників наших ексклюзивних пропозицій розміщення коштів у національній валюті на 4 і 7 місяців, які у серпні показали найкращу динаміку – понад 20% приросту. З огляду на те, що понад третину депозитів у гривні розміщено на термін 12 місяців, ми підвищили прибутковість за цим видом вкладів до 16,5% річних, що є однією з найкращих пропозицій на ринку і дозволяє нашим клієнтам мінімізувати інфляційні ризики при довгостроковому фінансовому плануванні».

Банк пропонує оформити депозит терміном від 30 до 450 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні й 0,2% у валюті. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 UAH, 100 USD, 100 EUR при оформленні через FreeBank. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну дії депозиту – на вибір клієнта. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності