меню

Банк Кредит Дніпро запропонував українському бізнесу сучасні інструменти хеджування валютних ризиків

24 Листопада 2020

Банк Кредит Дніпро впровадив прогресивні інструменти для хеджування валютних ризиків. Тепер українські компанії мають змогу оформити форвардні контракти з фіксацією валютного курсу у майбутньому за операціями експорту та імпорту товару, послуг, а також за кредитними договорами про залучення коштів від нерезидентів або банків.

Основними перевагами форвардних операцій є можливість хеджувати зміни валютного курсу та мінімізувати ризики від коливань курсу на внутрішньому та міжнародному ринках; оптимізація планування фінансових потоків та гарантія виконання фінансового бюджету; відсутність потреби використовувати оборотні кошти тощо.

«Форвардні операції - значний крок, що наближує український бізнес до кращих світових стандартів. Статистика свідчить, що обсяг угод з розрахунками день в день на світовому валютному ринку значно поступається обсягу угод з використанням інструментів хеджування», - підкреслила Оксана Шведа, заступник Голови Правління.

Важливо, що в залежності від цілей хеджування використовуються різні інструменти та стратегії мінімізації валютних ризиків. Так, термін хеджування необмежений – існує навіть можливість застрахувати курс на 1 робочий день, валюта у відповідності до зовнішньоекономічної угоди компанії – немає обмежень щодо класифікації валюти.

Також слід зазначити, що цей фінансовий інструмент максимально простий у використанні для клієнтів. Дізнатися більше про умови інструментів хеджування валютних ризиків в Банку Кредит Дніпро можна за посиланням: https://creditdnepr.com.ua/hedgirovanie

Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та згідно з класифікацією Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.11.2020 активи банку становлять 10 955 млн грн, статутний капітал - 1 280 млн грн.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності