меню

Банк Кредит Дніпро запрошує взяти участь у конкурсі до Всесвітнього дня заощаджень і виграти корисні призи за влучні фінансові рішення

31 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро запрошує своїх клієнтів і всіх, хто підписаний на сторінку фінустанови у мережі Facebook, узяти участь у конкурсі до Всесвітнього дня заощаджень, розв’язати цікаві фінансові завдання і виграти корисні подарунки – свинку-скарбничку та сучасний ланчбокс.

Умови участі у конкурсі передбачають три прості кроки:

1) надати відповіді на три запитання у коментарі до посту про конкурс;

2) вподобати сторінку Банку Кредит Дніпро у мережі Facebook;

3) поділитись постом про конкурс у себе на сторінці.

Банкіри зазначають, що регулярне проведення тематичних акцій, присвячених фінансовій обізнаності, сприяє більш раціональному і відповідальному ставленню громадян до грошей, розвиває навички заощадливості, планування власних доходів і витрат. До речі, призи акції – свинка-скарбничка та зручний ланчбокс – також допоможуть переможцям заощаджувати кошти і витрачати їх помірковано і з користю.

Конкурс на сторінці Банку Кредит Дніпро у мережі Facebook триватиме з 31 жовтня до 3 листопада 2019 року. Після його закінчення серед учасників, які надали правильні відповіді на всі запитання, за допомогою сервісу random.org буде визначено трьох переможців, які зможуть отримати свої призи в найближчому відділенні Банку Кредит Дніпро.

Докладніше про умови конкурсу – за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності