меню

Банк Кредит Дніпро запустив оплату через Garmin Pay

08 Лютого 2021

З початку 2021 року платіжний сервіс Garmin Pay став доступним держателям карток Visa та Mastercard від Банку Кредит Дніпро, які користуються смарт-годинниками Garmin. 

Garmin Pay – швидкий платіжний сервіс, який спеціально розроблений для людей, які активно займаються спортом та користуються спеціальними девайсами для вимірювання пульсу, кількості кроків, планування тренувань тощо. Також власники смарт-годинників можуть приймати дзвінки та повідомлення безпосередньо на годинник не відволікаючись від тренувань.

 
Тепер клієнти Банку Кредит Дніпро – користувачі Garmin зможуть розраховуватися смарт-годинником безконтактно. Для здійснення оплати достатньо піднести годинник до платіжного терміналу – і оплата здійснена. Тож, брати з собою платіжну картку, або смартфон на прогулянку або тренування вже немає необхідності.
 
На активацію сервісу знадобиться кілька хвилин: спочатку необхідно встановити додаток Garmin Connect (доступно в Google Play / App Store) на свій смартфон, після чого синхронізувати смартфон з годинником і додати платіжну картку Банку Кредит Дніпро.
 
Нагадаємо, нещодавно Банк Кредит Дніпро розпочав підтримку безконтактних платежів Google Pay. Послуга доступна для клієнтів банку – держателів карток Masterсard та Visa.

Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та згідно з класифікацією Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.01.2021 активи банку становлять 13 028 млн грн, статутний капітал - 3 587 млн ​​грн.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності