меню

Банк Кредит Дніпро зареєстрував проспект емісії акцій на суму 1,199 млрд у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку

28 Серпня 2017

Банк Кредит Дніпро зареєстрував проспект емісії простих іменних акцій на загальну суму 1,199 млрд грн у Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. Державна реєстрація змін до статуту фінустанови і відповідне збільшення статутного капіталу на 78,8% – до 2,72 млрд грн – завершиться восени 2017 року. 

«Банк Кредит Дніпро традиційно підтверджує свої стійкі позиції на ринку, повною мірою виконуючи взяті на себе зобов’язання перед клієнтами, партнерами і регуляторами. Ми рухаємося у суворій відповідності до індивідуального плану капіталізації, погодженого з Нацбанком, – сказав Сергій Волков, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Така серйозна підтримка акціонера, яка свідчить про його тверді наміри розвивати банківську справа, нова стратегія розвитку фінустанови, яку ми впроваджуємо і яка вже через рік почала давати позитивні результати, робить Банк Кредит Дніпро одним із найнадійніших гравців фінсектора». 

Нагадаємо, у червні 2017 року єдиним акціонером було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу Банку Кредит Дніпро. Капіталізація здійснюватиметься шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності