меню

Банк Кредит Дніпро збільшив у третьому кварталі роздрібний портфель строкових депозитів у гривні на 19 млн грн

11 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро у липні-вересні 2019 року збільшив роздрібний портфель строкових депозитів у гривні на 19 млн грн – до 1,4 млрд грн. Найкращу динаміку продемонстрували вклади на 3, 6 і 12 місяців. Загальний роздрібний портфель фінустанови становить 3,3 млрд грн, із них 58% – вклади у національній валюті. Строкові депозити формують 72% портфеля коштів фізичних осіб, із них понад 70% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Із початку року питома вага вкладів у національній валюті в нашому банку зросла з 51 до 58%, що навіть трохи випереджає ринкову динаміку, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Це закономірний результат цінової політики залучень, орієнтованої на гривню як ключовий ресурс для кредитування: прибутковість вкладів у гривні сягає 17,75% річних, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Поступальне зниження показників інфляції мотивуватиме банки знижувати ставки по депозитах. Тому зараз прекрасний час зафіксувати високу прибутковість і змусити гроші дійсно працювати».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на термін від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності