меню

Банк Кредит Дніпро знову став одним із лідерів рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

24 Травня 2019

Банк Кредит Дніпро посів друге місце у квітневому рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 183 пропозицій від 33 найбільших фінустанов України.

При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств малого та середнього бізнесу і підприємців до уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

«Ми пропонуємо клієнтам малого та середнього бізнесу широкий вибір пакетів послуг із розрахунково-касового обслуговування, надаючи можливість обрати тарифний пакет із набором сервісів, максимально адаптованим під їхню галузеву специфіку діяльності, – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наш гнучкий підхід дозволяє вводити до пакету також ряд додаткових послуг індивідуально, беручи до уваги потреби клієнта, і в результаті сформувати оптимальну пропозицію з вигідною тарифікацією».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети залежно від оборотів і бізнес-активності компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які проводять невелику кількість платежів на місяць і не здійснюють операції з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно і помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «Бізнес» орієнтований на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Крім того, в лінійці представлено цільові бізнес-пакети «Агророзрахунок» і «ІТ-безліміт», умови яких максимально адаптовані під специфіку галузевої діяльності сільгоспвиробників та IТ-підприємців відповідно. До кожного клієнта застосовано індивідуальний підхід із можливістю отримання ще більш вигідних тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, що дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів із поточного рахунку клієнта, а також усуває необхідність конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Докладніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності