меню

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою» за підсумками ІІ кварталу

16 Липня 2018

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа лідерів рейтингу «Найкращий роздрібний банківський продукт» компанії «Простобанк Консалтинг» у номінації «Кредит готівкою» у ІІ кварталі 2018 року серед 40 найбільших українських фінустанов.

При складанні рейтингу найкращих кредитних пропозицій для роздрібних клієнтів до уваги було взято такі параметри: реальна ставка кредитування, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, можливість отримання кредиту без довідки про доходи, форма погашення заборгованості. В результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро посів друге місце, набравши 85 балів із 100 можливих.

«Ми пропонуємо роздрібним клієнтам кредити готівкою на суму до 200 тисяч гривень терміном до 60 місяців, на будь-які цілі без застави та поруки, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Вигідні та прозорі умови кредитування, можливість дострокового погашення без штрафних санкцій із використанням зручних для клієнта каналів, індивідуальний підхід при кредитуванні на великі суми, спеціальні акційні пропозиції – це наші конкурентні переваги, які користуються цілком справедливим попитом на ринку. Так, у ході акції «Телевізор у подарунок до кредиту», яка наразі успішно триває, вже близько п’ятисот клієнтів, що оформили кредит готівкою, стали щасливими власниками сучасних телевізорів, а банк на третину збільшив роздрібний портфель кеш-кредитів. Зважаючи на високий інтерес до акції, ми вирішили подовжити термін її дії до 14 вересня. Запрошуємо наших діючих і нових клієнтів оцінити переваги кредиту готівкою й отримати не лише ефективне рішення своїх фінансових завдань, а й корисний бонус на додачу».

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті в розділі «Кредити приватним особам».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності