меню

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою» за підсумками ІІІ кварталу 2019 року

15 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа лідерів рейтингу «Кращий роздрібний банківський продукт» компанії «Простобанк Консалтинг» у номінації «Кредит готівкою» в ІІІ кварталі 2019 року серед 30 найбільших українських фінустанов.

При складанні рейтингу найкращих кредитних пропозицій для роздрібних клієнтів до уваги було взято такі параметри: реальна ставка кредитування, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, можливість отримання кредиту без довідки про доходи, форма погашення заборгованості. В результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро посів друге місце, набравши 92 бали зі 100 можливих.

«Наші кредитні пропозиції стабільно і заслужено посідають перші місця рейтингу Prostobank Awards, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми постійно працюємо над оптимізацією продуктових умов і процесів, щоб зробити діалог із клієнтом максимально комфортним і результативним на всіх етапах взаємодії: від інформування про продукт і оформлення заявки до погашення кредитної заборгованості. Ну а наші акційні пропозиції для позичальників – це вишенька на торті й прекрасна нагода не лише вирішити свої фінансові завдання, а й отримати за це відчутний фінансовий бонус».

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам просто і швидко оформити кредит готівкою на будь-які цілі без застави та поруки, звернувшись до найближчого відділення, інформаційно-консультаційного центру або зробивши заявку через Інтернет чи інфоцентр. Сума кредиту становить до 500 тисяч гривень, при цьому при оформленні кредиту до 75 тисяч гривень довідка про доходи не потрібна. Клієнт сам обирає оптимальний термін кредитування – від 12 до 60 місяців, – зважаючи на свої фінансові плани і можливості. Пропонується широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без будь-яких штрафних санкцій.

Крім того, банк проводить акцію «Гроші на авто», за умовами якої всі клієнти, що оформили кредити готівкою на суму від 25 до 75 тис. грн на термін 24, 36, 48 або 60 місяців, беруть участь у щомісячному розіграші 300 тис. грн на нове авто.

А для найшвидших дисциплінованих позичальників діє спеціальна пропозиція «Спринт»: річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності