меню

Банк Кредит Дніпро знову внесено НБУ до переліку банків-учасників валютної інтервенції у формі запиту найкращого курсу в II кварталі 2018 року

06 Квітня 2018

Національний банк України поновив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях регулятора у формі запиту найкращого курсу в II кварталі 2018 року. Банк Кредит Дніпро зберіг місце серед 20 українських фінустанов, які показали найкращий загальний рейтинг серед банків-учасників міжбанківського ринку. Рейтинг розраховують, беручи за основу показники, що визначаються за трьома прозорим критеріям:

  • обсяг операцій банку з купівлі та продажу іноземної валюти іншими суб’єктами ринку і Національним банком (питома вага цього показника у розрахунку загального рейтингу складає 50%);
  • обсяг операцій банку з клієнтами з купівлі та продажу безготівкової іноземної валюти (питома вага – 30%);
  • обсяг активів банку (питома вага – 20%).

«Операції з валютою – один із пріоритетних напрямів банку в роботі з корпоративними клієнтами, – говорить Олег Курінний, директор казначейства Банку Кредит Дніпро. – Наші клієнти користуються низкою важливих конкурентних переваг: так, послуга прямого дилінгу дозволяє отримувати найкращі курси безпосереднього в ході торговельної сесії, а послуга валютного консалтингу дає можливість отримувати експертну консультацію фахівців банку в режимі онлайн. Недавнє розширення регулятором можливостей банків для проведення операцій з іноземною валютою на міжбанку дозволить ефективніше управляти фінустановам своєї валютною ліквідністю, підвищить активність і ліквідність міжбанківського ринку, посилить його можливості щодо нівелювання курсової волатильності, позитивно вплине на інвестиційні настрої внутрішніх і зовнішніх інвесторів».

Національний банк у I кварталі 2018 року купив на міжбанківському валютному ринку через інтервенції шляхом запиту найкращого курсу 669 млн дол. США, продав – 333 млн дол. США.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності