меню

Банку Кредит Дніпро підтверджено кредитний рейтинг на рівні uaAA+

07 Червня 2022

Українське РА IBI-Rating повідомило про підтвердження кредитного рейтингу Банку Кредит Дніпро на рівні uaAA+

Як зазначається у релізі РА IBI-Rating, підтвердження кредитного рейтингу АТ «Банк Кредит Дніпро» обумовлено збереженням показників ефективності діяльності на доброму рівні та їх покращенням, прибутковою поточною діяльністю, покращенням показників капіталізації, прийнятною диверсифікацією ресурсної бази, зростанням працюючого кредитного портфеля, скороченням проблемного кредитного портфеля, утриманням обсягів резервування на достатньому рівні, а також наявністю фінансової підтримки з боку акціонера банківської установи.

«Ми продовжуємо стабільну работу в умовах воєнного стану, надаємо якісні сервіси українцям та українському бізнесу, виконуючи в тому числі свою соціальну функцію в частині забезпечення безперебійності платежів, обслуговування фізичних оосіб, роботи відділень тощо. Наразі ми відновили роботу 80% нашої мережі відділень, відкрили відділення в Хмельницькому та плануємо подальше розширення мережі,— прокоментував Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. — Ми підтримуємо наших підприємців та великий бізнес, використовуємо індивідуальний підхід. Переконаний, зараз питання взаємопідтримки й взаємодопомоги між бізнесом і банківською системою є запорукою, тому що і одна, і друга сторона працюватимуть і матимуть впевненість у завтрашньому дні», — додав Сергій Панов.

У релізі РА додається, що Банк має досить велику клієнтську базу, розвинену інфраструктуру обслуговування карткового бізнесу. Завдяки активному впровадженню нових програм кредитування (у тому числі в рамках державних програм), подальшому розвитку роздрібного, агро- та корпоративного кредитування, відбувається нарощення працюючого кредитного портфеля, що відобразилось на покращенні показників ефективності діяльності.

Банк з достатнім запасом виконує вимоги щодо значення коефіцієнту покриття ліквідністю (LCR) – станом на початок квітня 2022 року фактичне значення LCR за всіма валютами та в іноземній валюті становило відповідно 155% та 150% (при мінімально необхідних 100%), що свідчить про високий рівень стійкості Банку до короткострокових шоків ліквідності. Фактичне значення коефіцієнта чистого стабільного фінансування (NSFR) станом на 01.04.2022 р. складало 141%, що із вагомим запасом перевищує мінімально необхідне значення (90%) та свідчить про наявність достатнього рівня довгострокового фондування. Показники ефективності діяльності зберігаються на доброму рівні і мають тенденцію до покращення, незважаючи на складні умови під час військових дій. Так, у І кварталі 2022 року відбулося вагоме нарощення чистого процентного доходу, який становив 236 млн грн, що на 50% перевищило результат аналогічного періоду минулого року та сприяло утриманню значення коефіцієнта ефективності діяльності на рівні понад 160%.

Враховуючи отримання додаткових доходів у вигляді фінансової допомоги, Банку вдалося сформувати додаткові резерви під заборгованість клієнтів за кредитами та отримати при цьому додатний фінансовий результат – чистий прибуток установи за підсумками 2021 року та І кварталу 2022 року склав 560,9 млн грн та 60,8 млн грн відповідно.

Банк Кредит Дніпро» — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Станом на початок квітня 2022 р. Банк посідав 17-у позицію за розміром активів серед 69 банків України. Станом на 01.06.2022 р. активи банку складають 18 984 млн грн, статутний капітал — 3 587 млн грн.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності