меню

Банку Кредит Дніпро підвищено довгостроковий кредитний рейтинг до рівня «uaAA»

26 Жовтня 2020

Українська рейтингова агенція IBI-Rating підвищила Банку Кредит Дніпро довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою до рівня «uaAA», що означає високу кредитоспроможність.

Як зазначається у звіті агенції, наприкінці вересня поточного року бенефіціар банку Олександр Ярославський забезпечив збільшення капіталу банку на 285 млн грн. Таким чином, акціонер банку своєчасно і в повному обсязі забезпечив заплановане програмою капіталізації збільшення капіталу. Як наслідок, станом на 01.10.2020 регулятивний капітал АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» збільшився до 1,113 млрд грн, а норматив адекватності регулятивного капіталу зріс до 17,5% (при мінімально необхідних 10%). Відповідно спостерігалось покращення й інших нормативів банківської установи. 

Окремо в звіті IBI-Rating було підкреслено, що завдяки фінансовій підтримці акціонера банк мав можливість сформувати додаткові резерви в сумі 476,7 млн грн, отримавши при цьому позитивний фінансовий результат – чистий прибуток АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» за підсумками січня-вересня 2020 року склав 18,1 млн грн. Покращенню показників рентабельності банківської установи в аналізованому періоді також сприяло поступове нарощення чистого процентного доходу, який за підсумками січня-вересня склав 290,8 млн грн, що вдвічі перевищив результат аналогічного періоду минулого року.

Аналітики IBI-Rating стверджують, що підвищення рейтингу АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» обумовлено наявністю фінансової підтримки з боку нового акціонера банківської установи – власника однієї з найбільших українських бізнес-груп DCH Олександра Ярославского; покращенням показників ліквідності та капіталізації; позитивною динамікою розвитку роздрібного кредитування та кредитування клієнтів агропромислового сектору; прийнятною диверсифікацією ресурсної бази, а також поступовим скороченням неробочих активів.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО», в тому числі: фінансова звітність за 2017-2019 рр. та 9 місяців 2020 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингова агенція вважає достовірною.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності