меню

Банку Кредит Дніпро відновлено кредитний рейтинг на рівні uaAАА

29 Вересня 2023

Українське РА IBI-Rating повідомило про відновлення кредитного рейтингу  на рівні uaAАА, прогноз рейтингу — у розвитку.

Як зазначається у релізі РА IBI-Rating, позичальник з рейтингом uaAAA характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Прогноз рейтингу «у розвитку» вказує на підвищену імовірність зміни рейтингу протягом року. Збереження рейтингу обумовлено воєнним станом, який запроваджено у зв’язку з вторгненням російських військ в Україну, що створює суттєвий негативний вплив на економічний стан країни та її фінансову стабільність.

Факторами, що обґрунтовують рівень кредитного рейтингу, є збереження показників ефективності діяльності на доброму рівні, що сприяє прибутковій поточній діяльності та нарощенню капіталізації установи. Банк має високий рівень ліквідності на фоні дострокового погашення всіх запозичень від регулятора, зростаючий працюючий кредитний портфель. Крім того, Банк утримує обсяг резервування на достатньому рівні, має прийнятну диверсифікацію ресурсної бази. У релізі РА додається, що Банк має досить велику клієнтську базу, розвинену інфраструктуру обслуговування карткового бізнесу. 

Станом на 01.09.2023 року норматив достатності (адекватності) капіталу склав 28,35% (нормативне значення — не <10%), фактичне середньоарифметичне значення LCR за всіма валютами — 234,6% (нормативне значення — не <100%), фактичне середньоарифметичне значення LCR в іноземній валюті  — 306,5% (нормативне значення — не <100%), коефіцієнт чистого стабільного фінансування за всіма валютами (NSFRвв) — 201,6% (нормативне значення — не <90%).

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. 

Станом на 1 вересня 2023 р. Банк Кредит Дніпро продемонстрував прибуток у розмірі 259 млн грн, активи банку склали 18 467 млн грн, регулятивний капітал — 1 745 млн грн. Станом на 01.09.2023 р. кредитний портфель Банку складає 4 492 млн грн, що на 16% більше, ніж аналогічний показник станом на 01.01.2023 року. При цьому кредитний портфель юридичних осіб зріс на 20% порівняно з 01.01.2023 року та склав 4 053 млн грн.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності