меню

Безліміт подарунків: Банк Кредит Дніпро пропонує представникам IT-бізнесу скористатися новорічною акційною пропозицією

27 Грудня 2016

Банк Кредит Дніпро продовжує робити новорічні сюрпризи для українського бізнесу. Крім малих і середніх підприємств, унікальні умови обслуговування отримають і фізичні особи-підприємці з IT-галузі, які перейдуть на обслуговування в банк до 28 лютого 2017 року. Впродовж трьох місяців із моменту відкриття рахунку ці клієнти зможуть проводити всі валютообмінні операції без комісії за спрощеною процедурою. Водночас у пакеті послуг для IT-фахівців відсутня абонентська плата, а відкриття гривневого і валютного рахунків, використання систем «Клієнт-Банк» та інтернет-банкінгу, випуск платіжної картки преміального класу – абсолютно безкоштовні.

Крім усього іншого, фінустанова надає клієнтам можливість безкоштовного відкриття кредитної картки з лімітом до 100% заробітної плати і пільговим періодом. Серед інших переваг для представників IT-сфери – можливість безкоштовних консультацій із фахівцями банку щодо оформлення документів для ведення зовнішньоекономічної діяльності, а також спрощена схема валютообміну. Для оперативного продажу валюти Банком Кредит Дніпро розроблено спеціальний шаблон договору, куди входять як договір, так і рахунок-фактура (invoice), який не потребує підписання з боку контрагента. Продаж здійснюється на підставі договору-інвойсу без будь-яких актів виконаних робіт.

«У році, що минає, наш банк почав виходити на нові для себе ринки, серед яких – ринок IT. На сьогодні частка цієї галузі у ВВП України становить понад 3%, в загальному обсязі українського експорту вона лишається однією з лідерів після АПК та металургії. І всі прогнози сходяться на тому, що у наших IT-компаній серйозний потенціал для зростання, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Галузь доволі специфічна, і відповідно частина стандартних банківських послуг повинна бути адаптована під її особливості. Перш ніж запустити наші продукти, ми опрацювали думки і побажання десятків представників цієї індустрії і, виходячи з цього, підготували наповнення спеціального пакета послуг. Наша мета – бути не просто банком-партнером, а стати справжнім фінансовим помічником. Тому ми не спиняємося і постійно працюємо над удосконаленням сервісів, але, крім того, нам важливо надати клієнтам не тільки комфорт, а також і фінансово вигідні умови, які сприяли б їхньому розвитку. В рамках новорічних пропозицій ми розширюємо перелік безкоштовних послуг для IT-спеціалістів».

Зазначимо, що, крім перерахованих послуг, усі клієнти з IT-галузі автоматично стають учасниками програми лояльності «Політаємо зі смаком», у рамках якої за безготівкові розрахунки будуть отримувати від банку бонуси. Свої бонусні бали згодом можна обміняти на оплату рахунків у кафе і ресторанах, авіаперельоти в будь-яку країну світу, оренду авто і бронювання номерів у готелях.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності