меню

Благодійна акція «Долоньки щастя»: клієнти Банку Кредит Дніпро-держателі карт Mastercard можуть внести свою лепту у створення сімейних кімнат у київському «ОХМАТДИТі»

08 Червня 2018

Банк Кредит Дніпро приєднався до благодійного проекту Mastercard і McDonald’s «Долоньки щастя». До 30 червня всі клієнти фінустанови-держателі карт Mastercard можуть розраховуватися в ресторанах мережі McDonald’s безготівково, а 2 грн від кожного замовлення будуть спрямовані ініціаторами кампанії на відкриття сімейних кімнат у київському «ОХМАТДИТі».

Не секрет, що, коли дитина хворіє і проходить тривале лікування у лікарні, її батьки просто забувають про сон і відпочинок, увесь час перебуваючи з малям. Створення спеціальних сімейних кімнат при лікарнях, де батьки можуть відпочити і відновити сили, – головна мета, яку поставили перед собою організатори благодійного проекту «Долоньки щастя».

Акція, яка проходить цього року вже усімнадцяте, з року в рік отримує все більший резонанс – спільними зусиллями всіх небайдужих учасників проекту вдалося зібрати вже понад 750 тис. грн для реалізації задуманого. Організатори не сумніваються, що активність буде такою самою високою впродовж усього терміну проведення акції, адже взяти участь у ній може будь-хто, оплативши замовлення в ресторані мережі картою Mastercard, купивши паперову «долоньку щастя» чи сувеніри або ж здійснивши благодійний онлайн-переказ на сайті фундації «Дім Рональда МакДональда».

«Для нашого банку стало доброю традицією підтримувати благодійні ініціативи, спрямовані на підтримку фізичного розвитку і здоров’я підростаючого покоління, – прокоментувала участь банку в «Долоньках щастя» директор із корпоративних комунікацій фінустанови Тетяна Ярошенко. – Створення сімейних кімнат при дитячих лікувальних закладах – дуже правильна ініціатива, до якої ми раді долучитися і запропонувати участь у ній усім партнерами і клієнтам нашого банку. Впевнені, що простий внесок кожного учасника акції допоможе здійснити організаторам задумане у найкоротші терміни».

Детальніше ознайомитися з усіма умовами акції «Долоньки щастя» усі клієнти банку можуть на офіційних сайтах та сторінках організаторів цієї активності у соціальних мережах. Термін проведення акції – з 1 до 30 червня 2018 року.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності