меню

«Битва Агротитанів-2018»: Банк Кредит Дніпро представив вигідні фінансові рішення для агровиробників

05 Вересня 2018

Зручні цільові інструменти фінансування оборотних і основних засобів, а також понад 30 партнерських програм із провідними виробниками агротехніки презентує Банк Кредит Дніпро агровиробникам, що зібралися зі всієї України на щорічну виставку «Битва Агротитанів-2018». В рамках заходу, який проходить 4-5 вересня на Київщині, фахівці фінустанови детально консультують гостей із питань вигідних умов придбання обладнання, розповідають про всі переваги кредитних програм для фінансового забезпечення збирання врожаю і завчасної підготовки до наступного аграрного сезону.

«Банк бере активну участь у подібних масштабних спеціалізованих виставках, які, що дуже цінно, дозволяють зібрати в одному місці всі зацікавлені сторони, – прокоментував Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Ми активно попрацювали над тим, щоб бути гідно представленими на виставці, запропонувавши аграріям сучасні фінансові рішення, адаптовані під їхні нагальні потреби в кожен із сезонів. Серед ключових переваг співпраці з Банком Кредит Дніпро з придбання агротехніки в кредит хотів би вказати на мінімальний перший внесок від 10%, високу швидкість прийняття рішення та видачу кредиту (5-7 днів), відсутність необхідності нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокового погашення без комісій, комфортні процентні ставки від 1,8 до 18% річних у гривні. Беручи до уваги високий рівень організації заходу цього року, організаторам удалося утримати планку і підтвердити статус найбільшої виставки-демонстрації сільгосптехніки в Україні».
Експерт зазначив, що цього року аграріїв особливо зацікавив простий і швидкий банківський продукт «Агрооборотка експрес» – беззаставна кредитна лінія до 1 млн грн на поповнення оборотних коштів, рішення щодо якої приймається упродовж двох днів, а пакет фінансових документів, які надають у банк, складається лише з 2-3 форм щорічної звітності. Якщо ж у клієнта виникла потреба у фінансуванні оборотних коштів на суму понад 1 млн грн, то банк її успішно задовольнить за рахунок універсального та зручного кредиту «Агрооборотка».

Для організаторів агровиставки уже стало доброю традицією запрошувати на захід провідних дилерів сільськогосподарської техніки, виробників засобів захисту рослин, фермерів, представників фінансового сектора, щоб познайомити гостей з останніми новинками та досягненнями в агросфері й актуальними інструментами фінансового супроводу агропідприємств. Так, за результатами минулого року виставку відвідали понад 1800 гостей, на полях було представлено 126 одиниць техніки у дії і 350 одиниць у статиці від 65 компаній-партнерів, а сумарний земельний фонд підприємств-учасників склав близько 4 млн га.
Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.
 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності