меню

Чергові 300 тисяч гривень знайшли свого власника: Банк Кредит Дніпро визначив четвертого переможця акції «Гроші на авто»

21 Листопада 2019

Банк Кредит Дніпро провів листопадовий розіграш призової суми у рамках акції «Гроші на авто»: черговим переможцем і щасливим власником 300 тис. грн став Олексій Половець із Чернігівської області, який оформив у жовтні кредит готівкою. Олексій укомплектував квартет призерів, вдало доповнивши тріо прекрасних дам – переможниць попередніх розіграшів з Одеси, Київської області та Дніпра, обраних неупередженим сервісом Random.org.

«Популярність нашої акції зростає з кожним місяцем: у листопадовому розіграші головного призу брали участь уже понад 600 клієнтів із різних регіонів країни. Гендерний склад учасників приблизно 50х50, але фортуна як справжня жінка уперше за чотири розіграші зробила вибір на користь сильної статі: 300 тис. грн надійдуть Олексію Половцю, ставши досить істотним і приємним бонусом до недавно оформленого ним кредиту, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Попереду заключний грудневий розіграш, запрошуємо наших діючих і нових клієнтів до кінця листопада взяти участь в акції і виграти прекрасну фінансову підмогу для виконання різдвяних і новорічних бажань. Нагадуємо, що кожен учасник акції отримає також гарантований приємний бонус від банку».

Для участі в акції «Гроші на авто» варто оформити кредит готівкою на суму від 25 до 75 тис. грн на термін 24, 36, 48 або 60 місяців. Діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит зручним для себе способом: заповнивши форму на сайті банку, зателефонувавши в інфоцентр або звернувшись до будь-якого відділення фінустанови. Для оформлення кредиту знадобляться тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Найбільш зручний термін кредитування клієнт обирає самостійно, більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Попереднє рішення і розрахунок платежів клієнт отримує по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Прості й зрозумілі умови оформлення адаптовано для різного рівня доходів позичальників. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення: в системі інтернет-банкінгу FreeBank і через термінали банку, шляхом перерахування коштів із картки будь-якого банку України (р2р-платежі), використовуючи кіоски самообслуговування EasyPay, iBox. Передбачено можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Варто також звернути увагу на те, що з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», під час дії якої – до 30 листопада 2019 року – клієнтам запропоновано річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності