меню

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро – серед лідерів рейтингу строкових банківських вкладів

13 Грудня 2019

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ-5 грудневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у гривні терміном на 3 місяці. При складанні рейтингу було розглянуто умови 266 продуктових пропозицій від 33 провідних українських банків. Було відібрано по одній найкращій пропозиції від кожного банку з точки зору низки умов: процентної ставки, мінімальної суми вкладу, схеми виплати відсотків, можливості поповнення або часткового зняття коштів.

«Наша політика залучень акцентована на вкладах у національній валюті як ресурсі для роздрібного споживчого кредитування, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Гнучкі терміни розміщення коштів від 23 до 450 днів дають можливість клієнтам робити заощадження з урахуванням індивідуальних фінансових цілей і можливостей та отримувати додатковий дохід до 17,75% річних у бажані терміни і зручним способом – у вигляді щомісячного бонусу або всю суму відразу. З початку року обсяг гривневих вкладів на 3 місяці збільшився на 65 млн грн. Водночас близько 70% строкових депозитів оформлені на терміни від півроку і більше – наші вкладники закономірно віддають перевагу більш тривалим термінам розміщення коштів, враховуючи актуальні курсові тренди і максимальну прибутковість таких інвестицій».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності