меню

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро – серед лідерів рейтингу строкових банківських вкладів

23 Квітня 2020

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ квітневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у гривні терміном на 3 місяці. При складанні рейтингу було розглянуто умови 187 продуктових пропозицій від 25 провідних українських банків. До уваги було взято процентну ставку, мінімальну суму вкладу, схему виплати відсотків, можливість поповнення або часткового зняття коштів.

«У нинішній непростій ситуації в економіці й на ринку праці питання ефективного заощадження та примноження коштів стає ще більш актуальним, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Безперечно, невизначеність негативно впливає на можливості довгострокового фінансового планування з боку наших клієнтів. У результаті ми бачимо перерозподіл структури депозитного портфеля у бік коштів до запитання і коротких вкладів і пропонуємо оптимальні умови з прибутковістю до 13,75% річних у гривні та до 1,75% в валюті з можливістю дистанційного оформлення вкладу та управління своїми коштами».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строки від 23 до 450 днів у гривні та від 23 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності