меню

Депозитний портфель населення Банку Кредит Дніпро в 2016 році приріс на півмільярда гривень

10 Січня 2017

За підсумками 2016 року депозитний портфель населення у Банку Кредит Дніпро приріс майже на півмільярда гривень і сьогодні становить 3,8 млрд грн. Тільки минулого місяця з урахуванням переоформлень українці довірили банку понад 7,5 тис. депозитів на суму майже в 1 млрд грн. Незважаючи на деякі просідання депозитного ринку минулого року під час курсових хвилювань чи політичної нестабільності, банкіри в цілому вказують на зростання рівня довіри клієнтів до банківської системи. Це помітно не тільки у зростанні депозитної бази банків, а й подовженні термінів розміщення коштів, а також у тому, що надається перевага розміщенню строкових депозитів із більш високою прибутковістю, ніж внескам до запитання.

«Ще на початку 2016-го основна частка нашого депозитного портфеля складалася з вкладів терміном на 3-6 місяців. Сьогодні вже більше половини портфеля – 60% – це депозити від 6 місяців до 1 року. Українці більше не бояться робити вклади з фіксованою датою виплати. Майже 100% нашого депозитного портфеля – строкові депозити, прибутковість за якими вища. Ми прогнозуємо, що подібні тренди продовжаться цього року, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Звичайно, все ще рано говорити про те, що депозитний ринок повністю відновився. І в 2017-му його зростання також буде поступовим за умови спокійної соціально-політичної обстановки в країні. Варто розуміти, що наше суспільство все ще досить відчутно реагує на будь-які, навіть незначні, потрясіння. Це стосується і ситуативної курсової волатильності, і очищення банківського ринку, яке ще й досі триває, та ін. Ми були готові до цих наслідків найбільшої в історії України кризи, і сьогодні дуже важливо констатувати, що все найскладніше – позаду. Уже впродовж року ринок, незважаючи хвилювання, які іноді трапляються, продовжує зростати, і на тлі економічної стабілізації ці тенденції посилюватимуться».

Банкір також зазначив, що впродовж 2017 року депозитні ставки будуть знижуватися. А це в свою чергу підтверджує той факт, що ситуація на ринку вирівнюється, фінустанови більше не потребують надмірно дорогих ресурсів і готові сфокусуватися на активізації більш доступного кредитування населення та бізнесу.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності