меню

Експерт Банку Кредит Дніпро про підтримку малого та середнього бізнесу в умовах сучасних викликів

30 Листопада 2018

Сьогодні світовий і український бізнес стикається із чималою кількістю викликів: глобалізація ринків збуту, запеклі торговельні війни, тотальна дигіталізація, жорсткий контроль і необхідність підвищення прозорості транзакцій, стрімке зростання конкуренції за фінансовий і людський капітал. У результаті середній термін життєвого циклу компаній скорочується, адже виживають лише здатні вчасно адаптувати власні бізнес-моделі до стрімких змін ринкового середовища. Саме трансформація бізнесу як нагальна вимога часу стала головною темою форуму Level Up Ukraine 2018, який відбувся в Києві 28 листопада. Організатори заходу – компанія Deloitte і Асоціація платників податків України – зібрали на унікальному майданчику бізнес-нетворкінгу власників і топ-менеджерів компаній – інноваційних галузевих лідерів, інвесторів, економістів, банкірів, правознавців. Експерти говорили про те, як зовнішні і внутрішні тренди стимулюють український бізнес змінюватись, розглянули успішні кейси розвитку компаній завдяки залученню інвестицій, провели майстер-класи з вирішення практичних питань у банківській, юридичній та фінансовій сферах.

Від Банку Кредит Дніпро участь у форумі взяв заступник голови Правління Андрій Мойсєєнко. Коментуючи роботу тематичної фінансової панелі для малого та середнього бізнесу, він зазначив, що у посткризовий період конкуренція фінустанов за успішні підприємства малого і середнього бізнесу зросла, адже їх обслуговування, з одного боку, дозволяє банкам диверсифікувати портфелі кредитів, пасивів, комісійних доходів, а з другого – сприяє сталому розвитку економіки. Фокусним напрямом кредитної активності є агробізнес – ключова експортна галузь, яка має значний потенціал збільшення ефективності виробництва за рахунок додаткового банківського фінансування, особливо в сегменті середніх фермерських господарств. Окрім кредитної підтримки, клієнти МСБ охоче користуються бізнес-продуктами, наприклад, тендерними гарантіями для участі в держзакупівлях. Підприємства, які працюють на зовнішніх ринках, отримують комплексний Forex-супровід – найкращі валютні курси, прямий дилінг й індивідуальний валютний онлайн-консалтинг.

Головними конкурентними перевагами, які дозволяють Банку Кредит Дніпро збільшувати базу якісних клієнтів МСБ, експерт назвав швидкість, гнучкий підхід та високий професіоналізм менеджерів.

«Малий і середній бізнес наразі є пріоритетним клієнтським сегментом для банків з огляду на його динамічність, здатність швидко адаптуватися до ринкових умов, помірну зарегульованість та меншу концентрацію ризиків порівняно із великим бізнесом. Повсякденний комплексний фінансовий супровід діяльності підприємств МСБ, інвестування в їх модернізацію, збільшення ефективності та рентабельності ми не тільки розглядаємо як вдалу бізнес-стратегію, але й вбачаємо у цьому для себе певну соціальну місію з підтримки реального сектора, без чого економічне відновлення і зростання є неможливим», – підкреслив Андрій Мойсєєнко.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для малого і середнього бізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності