меню

Forbes включив Банк Кредит Дніпро у ТОП-15 найкомфортніших банків України

07 Вересня 2021

Банк Кредит Дніпро увійшов до ТОП-15 найкомфортніших банків для фізичних осіб за версією журналу Forbes (вересень 2021 р.).

Рейтинг «ТОП-15 найкомфортніших банків» розраховувався як середнє значення показників за трьома критеріями: величина ставок і комісій, надійність і зручність. За всіма позиціями банк отримав високі бали, максимальная кількість балів — у критерії «Зручність», який передбачав популярність мобільних додатків з високою середньою оцінкою, наявність консьєрж-сервісу, розгалуженість мережі відділень і банкоматів, можливість відкрити рахунок і внести депозит онлайн, наявність банківських комірок і надання депозитарних послуг, з підтримкою  способів оплати Google Pay та Apple Pay. 

Також у показнику  «Величина ставок і комісій» враховувалися процентні ставки за річними депозитами у гривні й доларі, процентні ставки і умови надання іпотечних кредитів, обсяги кредитування за програмою «Доступні  кредити 5-7-9%», ставки і умови надання автокредитів, вартість місячного обслуговування картки класу платинум, вартість обслуговування фізосіб-підприємціа, комісії за зняття готівки у банкоматі, комісії за гривневий переказ в інший банк. У критерії «Надійність» бали нараховувалися банкам з найбільшим капіталом, за рентабельність активів, перспективи підтримки з боку акціонера, достатні значення нормативів адекватності капіталу та короткострокової ліквідності, а також за статус системно важливого банку.

Нагадаємо, що в липні 2021 року Банк Кредит Дніпро запустив власну програму іпотечного кредитування на ринку вторинного житла і до кінця поточного року планує запропонувати клієнтам оформлення позик на купівлю квартир на первинному ринку.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (ТОП-10 Forbes Ukraine в 2020 р), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент і т д.

Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів (на 01.09.2021 р.). Банк отримав підтвердження кредитного рейтингу РА IBI-Rating на рівні uaAA зі зміною прогнозу рейтингу з «в розвитку» на «позитивний».

Станом на 01.09.2021 р. регулятивний капітал (Н1) Банку складає 1 529 млн грн., норматив адекватності регулятивного капіталу (Н2) — 22% (при нормативному значенні ≥10%).

Банк Кредит Дніпро має значний запас міцності за нормативами капіталу, нормативів ліквідності і кредитних ризиків. Це є надійним фундаментом для кредитування клієнтів і подальшого розвитку Банку. Робочий кредитний портфель на 01.09.2021 р. збільшився на 11% до 4 612 млн грн (у т.ч. кредитний портфель корпоративного бізнесу та агро збільшився на 12% до 3 836 млн грн).

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності