меню

укр     рус

Група компаній «АІК Груп» здійснила повне погашення кредитної лінії, наданої Банком Кредит Дніпро

01 Грудень 2017

Група аграрних компаній «АІК Груп» 30 листопада здійснила повне погашення кредитної лінії в сумі 15 млн грн, наданої Банком Кредит Дніпро.

Кредитну лінію було надано у квітні 2017 року терміном до 1 грудня 2017 року для проведення посівної кампанії на нових землях «АІК Груп». Одержувачем кредиту стало одне з підприємств групи в Тернопільській області – ТОВ «Бриківське». За період дії кредитної лінії підприємство зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер банку, який своєчасно і в повному обсязі виконує усі свої зобов’язання.

«У 2017 році банк суттєво наростив інвестиції в агробізнес. Безумовно, співпраця з такими компаніями, як «АІК Груп», що зарекомендували себе як ефективні учасники ринку і відповідальні партнери, є для нас пріоритетом, – каже Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Ми готові розширювати взаємовигідне партнерство з «АІК Груп» та іншими провідними агрокомпаніями. Сьогодні ми пропонуємо широкий спектр програм для ефективного і доступного фінансування українського АПК, вносячи свій внесок у підтримку однієї з основних галузей української економіки».

Банкір підкреслив, що всі кредитні програми у Банку Кредит Дніпро адаптовано під галузеву специфіку, а також вони враховують індивідуальні особливості кожного конкретного бізнесу, потреби і можливості клієнта. Банку важливо вибудовувати тривалі відносини з клієнтами, допомагаючи їм реалізовувати заплановані проекти та створювати нові можливості для бізнесу.