меню

Група компаній «АІК Груп» здійснила повне погашення кредитної лінії, наданої Банком Кредит Дніпро

01 Грудня 2017

Група аграрних компаній «АІК Груп» 30 листопада здійснила повне погашення кредитної лінії в сумі 15 млн грн, наданої Банком Кредит Дніпро.

Кредитну лінію було надано у квітні 2017 року терміном до 1 грудня 2017 року для проведення посівної кампанії на нових землях «АІК Груп». Одержувачем кредиту стало одне з підприємств групи в Тернопільській області – ТОВ «Бриківське». За період дії кредитної лінії підприємство зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер банку, який своєчасно і в повному обсязі виконує усі свої зобов’язання.

«У 2017 році банк суттєво наростив інвестиції в агробізнес. Безумовно, співпраця з такими компаніями, як «АІК Груп», що зарекомендували себе як ефективні учасники ринку і відповідальні партнери, є для нас пріоритетом, – каже Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Ми готові розширювати взаємовигідне партнерство з «АІК Груп» та іншими провідними агрокомпаніями. Сьогодні ми пропонуємо широкий спектр програм для ефективного і доступного фінансування українського АПК, вносячи свій внесок у підтримку однієї з основних галузей української економіки».

Банкір підкреслив, що всі кредитні програми у Банку Кредит Дніпро адаптовано під галузеву специфіку, а також вони враховують індивідуальні особливості кожного конкретного бізнесу, потреби і можливості клієнта. Банку важливо вибудовувати тривалі відносини з клієнтами, допомагаючи їм реалізовувати заплановані проекти та створювати нові можливості для бізнесу. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності