меню

IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності депозитів Банку Кредит Дніпро на рівні "4+"

05 Жовтня 2016

Агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності депозитів Банку Кредит Дніпро на рівні "4+" (висока надійність). Така оцінка авторитетного рейтингового агентства свідчить про те, що фінустанова є надійним учасником ринку і своєчасно та в повному обсязі виконує взяті на себе зобов'язання.

В агентстві зазначили, що не бачать чинників, які могли б призвести до зміни рейтингу надійності банківських вкладів у короткостроковій перспективі.

"Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладів невисока, хоча й існує певна залежність діяльності фінансової установи від впливу зовнішніх і внутрішніх чинників. Підтвердження рівня рейтингу надійності банківських вкладів зумовлено тим, що фінансова установа вчасно і в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед кредиторами. Обсяг високоліквідних активів перебуває на достатньому рівні... Банк має значний обсяг відносно стабільних коштів, залучених від компаній, які визнаються пов'язаними згідно з нормативно-правовими актами НБУ, що позитивно впливає на стан ліквідності банку. Основною складовою ресурсної бази є кошти клієнтів, які формуються переважно коштами фізичних осіб, а також коштами пов'язаних компаній та інших корпоративних клієнтів. Завдяки накопиченому достатньому рівню ліквідності банк достроково погасив стабілізаційний кредит НБУ", - ідеться у висновку.

Банкіри підкреслюють, що виконання зобов'язань перед клієнтами - головний компонент їхньої бізнес-діяльності.

"Банк Кредит Дніпро жодного разу за весь період фінансової кризи минулих років не підвів жодного вкладника. Завжди основним критерієм нашої бізнес-стратегії було дотримання зобов'язань перед клієнтами, партнерами і регуляторами ринку. Саме так ми продовжуємо працювати і зараз, - сказав Сергій Волков, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. - Така політика роботи з клієнтами дозволила нашому банку пережити найбільш непрості моменти економічних потрясінь у країні, зберегти довіру вкладників і за деякими показниками розвиватися навіть краще за ринок. Нам вдалося забезпечити банку стабільне зростання депозитного портфеля, подовження термінів розміщення коштів і відповідно наростити достатній рівень ліквідності, зокрема й для того, щоб достроково погасити заборгованість за стабілізаційним кредитом НБУ".

Для довідки:
Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).
Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності