меню

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро до «uaА»

13 Січня 2020

Агентство IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро за національною шкалою до «uaА» з прогнозом «у розвитку», а також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «4+» (висока надійність).

Ключовими чинниками впливу на підсилення позицій фінустанови експерти вважають покращення показників ліквідності та капіталізації завдяки фінансовій підтримці акціонера; прийнятну диверсифікацію ресурсної бази; поступове скорочення частки неробочих активів; розвинену регіональну мережу та картковий бізнес, що сприяє нарощуванню клієнтської бази та зміцненню позицій на банківському ринку; покращення показників ефективності діяльності та прибуткову діяльність банку за підсумками 11 місяців 2019 року.

«Підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» зумовлене покращенням показників ліквідності та капіталізації, що було досягнуто завдяки фінансовій підтримці власника банківської установи в рамках реалізації програми капіталізації/реструктуризації; позитивною динамікою розвитку роздрібного кредитування та кредитування клієнтів агропромислового сектору; прийнятною диверсифікацією ресурсної бази, а також поступовим скороченням неробочих активів», – зазначено у звіті рейтингового агентства.

Коментуючи підтвердження рейтингу надійності банківських вкладів на рівні «4+» (висока надійність), аналітики IBI-Rating зазначили, що фінустанова вчасно та у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед кредиторами. Завдяки вжитим акціонером заходам відбувається подальше покращення нормативів ліквідності та нарощення високоліквідної складової активів.

«Висока оцінка одного з найбільш авторитетних рейтингових агентств свідчить про стійкі позиції Банку Кредит Дніпро на фінансовому ринку країни, здатність надавати банківські послуги найвищого ґатунку, своєчасно та повною мірою виконувати зобов’язання перед клієнтами і партнерами, – підкреслили в Банку Кредит Дніпро. – Вихід на прибуткову діяльність завдяки успішній реалізації бізнес-моделі з акцентом на комплексне фінансове обслуговування роздрібного сегмента і агросектору, систематична робота із покращення якості активів і операційного фінансового результату в поєднанні з системною підтримкою акціонера створюють передумови для подальшого посилення ринкових позицій, підвищення ефективності бізнесу та покращення рейтингових оцінок».

Для оновлення рейтингів Банку Кредит Дніпро було використано фінансові показники діяльності фінустанови за 2016-2018 роки та 11 місяців 2019 року, планові показники діяльності, внутрішня інформація та інформація з відкритих джерел.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності