меню

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро до «uaА+»

05 Серпня 2020

Агентство IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро за національною шкалою до «uaА+» із прогнозом «у розвитку», а також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «4+» (висока надійність).

Ключовими чинниками впливу на підсилення позицій фінустанови експерти вважають покращення показників ліквідності та капіталізації; прийнятну диверсифікацію ресурсної бази; розвинену регіональну мережу та картковий бізнес, що сприяє нарощуванню клієнтської бази та зміцненню позицій на банківському ринку; покращення показників ефективності діяльності.

«Основні показники ефективності діяльності АТ «Банк Кредит Дніпро» мають позитивну динаміку порівняно з минулими роками, – зазначено у звіті рейтингового агентства. – Зокрема, чистий операційний дохід банку за підсумками І кварталу 2020 року становить понад 140 млн грн (220 млн грн – за підсумками 5 місяців поточного року). Процес наявного та перспективного нарощення капіталізації на фоні скорочення неробочих активів має посприяти подальшому покращенню показників ефективності діяльності банку найближчим часом».

Коментуючи підтвердження рейтингу надійності банківських вкладів на рівні «4+» (висока надійність), аналітики IBI-Rating зазначили, що фінустанова вчасно та у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед кредиторами. Завдяки нарощенню капіталу відбувається подальше покращення нормативів ліквідності та збільшення високоліквідного складника балансу.

«Висока оцінка авторитетного рейтингового агентства та чергове підвищення рейтингу свідчать про здатність Банку Кредит Дніпро надавати банківські послуги найвищого ґатунку та про потенціал для подальшого посилення позицій на фінансовому ринку країни, – говорить Сергій Панов, голова Правління Банку Кредит Дніпро. – Нещодавнє долучення банку до потужної групи DCH, амбітні плани акціонера та оновленої команди вивести фінустанову на якісно новий рівень створюють гарні передумови для подальшого динамічного розвитку, підвищення ефективності бізнесу та покращення рейтингових оцінок».

Для оновлення рейтингів Банку Кредит Дніпро було використано фінансові показники діяльності фінустанови за 2017-2019 роки та 5 місяців 2020 року, а також планові показники діяльності, внутрішню інформацію та інформацію з відкритих джерел.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності