меню

Інформація про зняття готівки в Україні з рахунків в іноземній валюті

22 Березня 2022

Шановні клієнти!

Згідно з Постановою Національного банку України № 58 від 21 березня 2022 року внесені зміни щодо зняття готівки в Україні з рахунків у іноземній валюті.

З 22.03.22

- збільшено щоденний ліміт на зняття готівки в Україні з рахунків у іноземній валюті з 30 тис. грн до 100 тис. грн (в еквіваленті).
Цей ліміт також поширюється на зняття валюти за кордоном із рахунків в іноземній валюті, що відкриті в українських банках. Крім того, встановлено ліміт на зняття валюти з гривневих рахунків обсягом до 100 тис. грн на місяць.

- додано можливість без обмежень перераховувати кошти для оплати навчання на рахунки навчальних закладів за кордоном.
Ця опція увійшла до переліку виключень з заборони на транскордонні операції, до якої також належать витрати, пов’язані зі смертю громадян, лікуванням в медичних закладах та транспортуванням хворих.

- загальним лімітом у 100 тис. грн (у еквіваленті) на місяць обмежено такі операції:
переказ коштів на рахунки фізичних осіб за кордоном з використанням реквізитів платіжних карток платника та отримувача (тобто P2P-перекази);

здійснення операцій із використанням платіжних карток для придбання активів, які безпосередньо конвертуються (обмінюються) на грошові кошти та належать до операцій quasi cash. Серед таких операцій: поповнення електронних гаманців, брокерських або форекс-рахунків, оплата дорожніх чеків, купівля віртуальних активів тощо.

Детальніше про зміни -- за посиланням https://bit.ly/3IpYIaF

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності